50152. Tonny Hørning (1941-): Kompositioner (2)

Litografier, rammemål 81 x 59,5 cm. Sign. Hørning -79 20/45 og 92/100

Varenr 50152

17 Januar 2018 19:50

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms