49055. Jørgen Teik Hansen og Jack Kampmann: To litografier (2)

Komposition sign. J.T. Hansen 94 19/150 og Jack Kampmann Landskab med huse, sign. Jack Kampmann 1985 32/295.
Lysmål hhv. 68 x 46 og 35 x 39 cm

Varenr. 49055

17 Januar 2018 19:50

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms