50996. Alibak Johansen (1921-2007): Grønlandsk fanger

Olie på lærred, 49 x 41,5 cm. Sign. Alibak

Varenr 50996

17 Januar 2018 19:51

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 850 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

17916850 DKK2018-01-17 19:42
25666800 DKK2018-01-16 07:32
20048750 DKK2018-01-12 13:52
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms