51078. K. G. Nilson: Kvadrater

Litografi, rammemål 69 x 99 cm. Sign. 1983 94/100

Varenr 51078

17 Januar 2018 19:52

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms