51073. Asger Jorn (1914-1973): Barbarie au clair de lune

Motiv fra "Silkeborg-Suiten", signeret Jorn 53 70. Litografi i sort/hvid. Lysmål 53,5 x 71,5

Folder i papir i højre side

Varenr 51073

17 Januar 2018 19:53

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 2.800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

41652.800 DKK2018-01-17 15:50
184052.600 DKK2018-01-17 14:51
191702.400 DKK2018-01-11 12:18
182092.400 DKK2018-01-12 14:18
214792.000 DKK2018-01-10 23:34
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms