51074. Mogens Zieler (1910-1955): "Maaneskin i granskov"

Litografi i farver. Signeret Zieler. Lysmål 54 x 40 cm

Varenr. 51074

17 Januar 2018 19:53

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms