51075. Ejler Bille: Komposition, litografi

Sign. Ejler Bille Bali/76. 804/900. Lysmål 27 x 34 cm

Varenr 51075

17 Januar 2018 19:54

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 800 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

19267800 DKK2018-01-17 19:51
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms