51076. Jean Pierre Vielfaure (1930-2015): To litografier

Kompositioner, litografier i farver. Sign. J.P. Vielfaure. Lysmål 40 x 26,5 cm

Varenr 51076

17 Januar 2018 19:54

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms