51171. Henry Moore: Figurer med børn

Litografi. Sign. og nummereret Moore 35/75. Lysmål 38 x 50 cm

Varenr. 51171

17 Januar 2018 19:54

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 4.400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

122194.400 DKKOnsdag 19:50
225324.200 DKKOnsdag 17:03
41654.000 DKKOnsdag 15:51
182092.400 DKK2018-01-12 14:19
PITCHPUT2.200 DKK2018-01-10 21:59
 2.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms