51171. Henry Moore: Figurer med børn

Litografi. Sign. og nummereret Moore 35/75. Lysmål 38 x 50 cm

Varenr 51171

17 Januar 2018 19:54

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 4.400 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

122194.400 DKK2018-01-17 19:50
225324.200 DKK2018-01-17 17:03
41654.000 DKK2018-01-17 15:51
182092.400 DKK2018-01-12 14:19
PITCHPUT2.200 DKK2018-01-10 21:59
 2.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms