51221. Franz List: Hav

Olie på lærred, 39 x 44 cm, sign. F. List, Fanø

Varenr 51221

17 Januar 2018 19:55

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

10502600 DKK2018-01-17 19:17
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms