51221. Franz List: Hav

Olie på lærred, 39 x 44 cm, sign. F. List, Fanø

Varenr. 51221

17 Januar 2018 19:55

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 600 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

10502600 DKKOnsdag 19:17
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms