50163. Mogens Andersen (1916-2003): Komposition

Litografi, 91 x 63,5 cm. Sign. Mogens Andersen -86 24/100. U/R

Varenr 50163

17 Januar 2018 19:55

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 650 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

4165650 DKK2018-01-17 15:52
20442600 DKK2018-01-15 11:11
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms