50165. Carl-Henning Pedersen (1913-2007): Komposition

Litografi, 78 x 62 cm. Sign. Carl-Henning Pedersen 1981 112/200. U/R

Varenr 50165

17 Januar 2018 19:56

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

41651.000 DKK2018-01-17 15:51
210051.000 DKK2018-01-17 19:50
STEPHEN700 DKK2018-01-11 07:51
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms