50166. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Regnbuelandet

Litografi, 68 x 81 cm. Sign. Bent Karl Jacobsen 75 65/150. U/R

Varenr. 50166

17 Januar 2018 19:56

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms