50167. Richard Mortensen: Udstillingsplakat "Grønningen" på Charlottenborg 1977

Litografi, 84 x 62 cm. Sign. Mortensen 76/100

Varenr. 50167

17 Januar 2018 19:57

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms