51077. Piet Hein, Mogens Balle m.fl.: Diverse litografier i mappe

Mogens Balle "Solbuen" og "Høstbuen", begge signerede Balle, Piet Hein, to kompositioner, begge sign. og den ene nummereret XIIX/XXX, J.P. Vielfaure, komposition, signeret, et træsnit signeret H. Persson 67, samt samt nogle blade med genoptryk af diverse grafik.
Uindrammede, bladmål 54,5 x 38 til 54 x 62 cm

Varenr 51077

17 Januar 2018 20:01

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 650 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

4165650 DKK2018-01-17 15:56
STEPHEN600 DKK2018-01-11 07:47
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms