101. Ubekendt dansk kunstner: Mandsportræt

Olie på lærred. 20 x 25 cm, usign. Damborg ramme med mærkat

Varenr 54612

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 2.600 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

X3ETNC2.600 DKK2018-05-08 19:06
 2.600 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,