103. Anthonore Christensen (1849-1926): Blomstrende gule roser på en søjle i en klostergård

Olie på lærred, 95 x 65 cm, Sign. monogram Rom 1902

Varenr 53628

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 8000 DKK

Kvalitetsauktion 280,