104. Ubekendt kunstner: Opstilling med blomster og insekter

Opstilling med brogede blomster, sommerfugle og insekter på en stenkarm. 64 x 77 cm. Olie på lærrred. 20. årh.

Varenr 53453

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 2.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2018-05-16 23:13
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,