105. Ole Ring (1902-1972): Hestehave ved Præstø

Udsigt over fjorden, i forgrunden siv og på vandet både. Olie på lærred. Sign. Ole Ring. 44 x 63,5 cm.

Krakeleringer

Varenr 44262

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 2.400 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

188362.400 DKK2018-05-04 19:47
148992.400 DKK2018-05-09 20:28
256992.000 DKK2018-05-09 11:05
199021.000 DKK2018-05-04 21:09
 300 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,