106. Ole Ring (1902-1972): Åparti i morgentåge

Olie på lærred, sign. Ole Ring, 67 x 92 cm.

Varenr 55010

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 10000-15000 DKK

Kvalitetsauktion 280,