108. Vilhelm Kyhn (1819-1903): En Gejstlig lyser Velsignelse over Romerske Bønder

Akvarel, 16,5 x 24 cm. Sign. V.K.

Varenr 46908

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 3000 DKK

Kvalitetsauktion 280,