109. H. Morland: Arabisk gadescene

Olie på lærred. Sign. H. Morland, antagelig fransk. 19. årh. 65 x 50 cm. På bagsiden utydeligt fransk stempel.

Varenr 52919

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 6000-8000 DKK

Kvalitetsauktion 280,