110. Th. Philipsen (1840-1920): Franske kærreheste

Olie på lærred, 24 x 36 cm.
Sign. monogram 1895. Bagside: Th. Philipsen Paris 1875

Varenr 53229

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 7.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 10000 DKK

212417.000 DKK2018-05-13 13:40
 7.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,