111. Japansk skab af orientalsk træ med indlagt perlemor

Delvist forgyldt. Meiji, 19. årh.s slutning. H. 135. B 88. D. 30 cm.

Varenr 54984

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 4.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

BB23234.000 DKK2018-05-05 09:17
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,