111. Japansk skab af orientalsk træ med indlagt perlemor

Delvist forgyldt. Meiji, 19. årh.s slutning. H. 135. B 88. D. 30 cm.

Varenr 54984

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 4.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

BB23234.000 DKK2018-05-05 09:17
 4.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,