119. Gadsden: Lygteur i kasse af mahogni

Signeret tinskive omkranset af messingprofiler. Sign. Gadsden, London. 29 x 18 cm, H: 50 cm excl. håndtag

Varenr 47917

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 15000 DKK

Kvalitetsauktion 280,