130. Fransk Bureau plat af rosentræ og palisander

Plade med læder, rosentræ og palisander finér, sarg og skuffefronter med parketteri, tre skuffer, rige bronzemonteringer, beslagene i form af kvindebuster. 19. årh. B.83 H.78, L.162 cm. Nøgle medfølger

Varenr 51492

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 22.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 30000 DKK

BB232322.000 DKK2018-05-05 09:19
50921.000 DKK2018-05-07 10:36
608120.000 DKK2018-05-07 08:58
 22.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,