37. Preben Hornung (1910-1989): Langebro

Olie på lærred. 60 x 85 cm, sign. Hornung 52

Varenr 54412

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 23.000 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 25000-30000 DKK

34015.000 DKK2018-05-16 23:08
 15.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,