38. Huguette Arthur Bertrand (1922-2005): Komposition

Olie på papir på lærred, 54 x 46 cm, sign. H. A. Bertrand 57. Bagside: No X. A. Ø. Stempel: Kresten Krestensen No 48. D

Varenr 54410

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 9.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 15000 DKK

261598.000 DKK2018-05-13 16:18
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,