40. Otto Deleuran (1914-1987): Komposition

Olie på lærred. Vinterlyset III. 75 x 62 cm. Sign. O. Deleuran 68

Varenr 54411

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 3.600 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3402.200 DKK2018-05-16 23:09
193332.200 DKK2018-05-17 10:04
 1.500 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,