46. Jens Birkemose (f. 1943): "Hamlets Sorte Kasse"

Olie på lærred, 73 x 60 cm, sign. bagside på lærred og blindramme J. Birkemose 1996

Varenr 54603

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 15000-20000 DKK

Kvalitetsauktion 280,