49. Jens Birkemose (1943-): "Aftale"

Bly/akvarel, 32 x 24 cm. Sign. J. Birkemose. Bagside Paris 92

Varenr 54705

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 5000 DKK

Kvalitetsauktion 280,