50. Carl Henning Pedersen (1913-2007): Slaget ved Poltava

Olie på lærred, 70 x 60 cm. På bagside Carl-Henning Pedersen Molesmes 1978. Sign. forside CHP

Varenr 46329

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 100000-125000 DKK

Kvalitetsauktion 280,