51. Olivia Holm Møller (1875-1970): Kvindeblomst

Olie på lærred, 97 x 62 cm, usigneret, men dateret 1942

Varenr 54833

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 4.800 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 6000-8000 DKK

Kvalitetsauktion 280,