51. Olivia Holm Møller (1875-1970): Kvindeblomst

Olie på lærred, 97 x 62 cm, usigneret, men dateret 1942

Varenr 54833

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 4.800 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 6000-8000 DKK

Kvalitetsauktion 280,