55. Olivia Holm Møller (1875-1970): Landskab

Olie på lærred, 126 x 143 cm, sign. OHM 1916. Dupleret.

Varenr 54824

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 15.000 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 12000-15000 DKK

8799.000 DKK2018-05-17 17:04
3408.500 DKK2018-05-16 23:10
56438.000 DKK2018-05-16 17:46
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,