59. Ernst Zeuthen (1880-1938): Grøn Marine

Olie på lærred, 50 x 63 cm. Sign. Ernst Zeuthen 1931

Varenr 51887

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 4.200 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3404.200 DKK2018-05-16 23:11
 4.200 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,