59. Ernst Zeuthen (1880-1938): Grøn Marine

Olie på lærred, 50 x 63 cm. Sign. Ernst Zeuthen 1931

Varenr 51887

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 4.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

3404.200 DKK2018-05-16 23:11
 4.200 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,