60. Vibeke Alfelt (1934-1999): Cirkusheste

Olie på lærred. 100 x 80 cm, usign.

Varenr 54395

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 3.400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

188922.000 DKK2018-05-17 03:40
 2.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,