61. William Skotte Olsen (1945-2005): Ansigter

Olie på lærred. To malerier i een ramme. Begge 30,5 x 30,5 cm. Sign. WSO

Varenr 54126

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 3000-5000 DKK

Kvalitetsauktion 280,