74. Ring af hvidguld med facetslebet smaragd og diamanter

Høj gennembrudt fatning, facetslebet smaragd omkranset af 15 diamanter (en diamant mangler). Ringstr. 51. 14k hvidguld, ustemplet.

Varenr 51940

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 12000-15000 DKK

Kvalitetsauktion 280,