88. Carsten Henrichsen (1824-1897): Parti fra Møens Klint med personer

Olie på lærred, 44 x 63 cm. Sign. monogram

Trænger til rens

Varenr 52941

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 3.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.800 DKK2018-05-16 23:12
 2.800 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,