88. Carsten Henrichsen (1824-1897): Parti fra Møens Klint med personer

Olie på lærred, 44 x 63 cm. Sign. monogram

Trænger til rens

Varenr 52941

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 3.400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.800 DKK2018-05-16 23:12
 2.800 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,