89. C. F. Aagaard (1833-1895): Landskab med græssende køer og hest

Olie på lærred, 51,5 x 80,5 cm. Sign. C. F. Aagaard Æbelø 21. Maj 18

Varenr 52865

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 6000 DKK

Kvalitetsauktion 280,