90. N. F. Schiøttz Jensen: Melonspisende dreng og to piger på en terrasse

Olie på lærred, 68 x 98 cm. Sign. og dateret 1891

Varenr 53780

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 15.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 15000-20000 DKK

1883613.000 DKK2018-05-17 11:05
2168712.000 DKK2018-04-18 13:24
 13.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 280,