92. F. C. Lund (1826-1901): Parti fra havnen i Sandvig

Olie på lærred, 37 x 67 cm. Sign. F. C. Lund Sandvig 1857

Varenr 46901

17 Maj 2018 17:00

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 5.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 8000-10000 DKK

Kvalitetsauktion 280,