93. Anton Erik Christian Thorenfeld (1839-1907): Ung pige der sælger roser. Siddende på trappesten

Olie på lærred, 78 x 64 cm. Sign. monogram AT (krakeleringer)

Varenr 52940

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 12000-15000 DKK

Kvalitetsauktion 280,