94. Erik Henningsen (1855-1930): Ældre mand ved vindue

Olie på lærred sign. Erik Henningsen og dateret 1918, 43 x 47 cm.

Varenr 55011

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 20000-25000 DKK

Kvalitetsauktion 280,