95. Peter Ilsted (1861-1933): Portræt af gammel kone

Olie på lærred på plade, 22 x 19 cm. Sign. monogram Aug. ??

Varenr 52939

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 6000 DKK

Kvalitetsauktion 280,