97. Ubekendt kunstner: Opstilling på stenkarm med melon, druer, æble, blomme og hasselnødder

Olie på lærred, 33 x 46,5 cm. Usign.

Varenr 52942

17 Maj 2018 17:00

Vurdering 10000 DKK

Kvalitetsauktion 280,