51060. K. E. Petersen: Vinterlandskab

Olie på lærred, 40 x 60 cm. Sign. bagside K. E. Petersen 1971

Varenr 51060

31 Januar 2018 20:01

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms