51451. Peter Hansen (1868-1928): Græssende får

Sign. PH, olie på lærred. 33 x 46

Varenr 51451

7 Februar 2018 20:46

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 1.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

229371.000 DKK2018-02-07 18:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms