51451. Peter Hansen (1868-1928): Græssende får

Sign. PH, olie på lærred. 33 x 46

Varenr 51451

7 Februar 2018 20:46

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 1.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

229371.000 DKK2018-02-07 18:05
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms