49963. Vilhelm Jensen: Majdag i Engen

Olie på lærred, 30 x 44 cm. Br. Trolleborg 1905. Sign. monogram V.P.J. 05

Varenr 49963

7 Februar 2018 20:49

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 700 DKK

12658200 DKK2018-02-07 20:23
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms