51122. Tre kobberstik: Universitæt, Johan Jacob Bruun, Cancelliet, Pontoppidans Danske Atlas, samt et stik fra London (3)

Kobberstik "Universitæt", Johan Jacob Bruun, usign., "Cancelliet", fra Pontoppidans "Danske Atlas", bind 2, København 1764 samt et usigneret stik med prospekt af London.
Lysmål 17 x 24 og 6,5 x 23 cm

Varenr 51122

7 Februar 2018 20:50

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms